NAval SC 9" Android GPS navigace se clonou TRUCK, BUS
ANDROID 13 GPS navigace se clonou s iGO mapy EU a kompletním balíčkem aplikací
NAval SC GPS navigace se clonou
pro kamiony a autobusy
s ANDROID 13
↓SPECIÁLNĚ K TÉTO NAVIGACI↓
⚡ MLink: Softwarový doplněk pro přenos cílů z Google Map do navigace.
⚡Aktualizovaná databáze stacionárních radarů 3/2026
⚡Radar Pro: Detekce online mobilních radarů
⚡Aktualizované mapy z března 2026: Vše je nahráno a připraveno. Stačí zapnout a jet.
nejnovější systém android umožňuje skloubit navigaci a užitečné aplikace s důrazem na maximální komfort na cestách
Velký 9" displej s rozlišením 1024x600px
iGO My Way
NAval SC GPS navigace android 13 s kapacitním HD displejem s rozlišením 1024x600, paměť 2GB/32GB, rychlé nabíjení USB-C a duální Wi-Fi 2,4/5GHz s mapami 47 států + aktualizace doživotně 2x ročně Oblíbená navigace s iGO pro kamiony a utobusy. S podporou oblíbených aplikací přímo z Google store.
Přehled funkcí:
| Displej | kapacitný - dotykový 9" (22,5 cm), 1024x600, vysoký jas až 500nitů |
| CPU a GPS modul | Unisoc (4x 1.4 GHz), GPS, Glonass (3DFixGPS - vysoká přesnost a stabilita v těžkých terénech) |
| Wi-Fi/ Bluetooth | ANO (dual Wi-Fi 2.4/5Ghz), ANO BT 5.0 |
| RAM/ROM | 2GB/32GB |
| Podpora paměťových karet | micro SD až 128GB |
| Operační, navigační systém | Android 13 + iGO My way |
| Baterie | vestavná Lithium baterie 2000mAh |
| Mapové podklady | (EU, březen 2026), EU 47 států + aktualizace 2x ročně (avizace e-mailem) |
| Stacionární radary | ANO (březen 2026) |
| Truck/BUS | ANO - nastavení parametrů vozidla: hmotnost, délka, šířka, výška, počet náprav, ADR, profily vozidel |
| TMC | NE |
| Rozměr | 13,5 x 23,3 x 3.6 cm (k hraně široké clony) |
| Funkce | tografické zobrazení terénu, zobrazení radarů + online radary, řazení do jízdních pruhů, POI (Body zájmu = zobrazení v dosahu - benzinové pumpy, parkoviště, odpočívadla, restaurace, atd.), sdílení adres z Google map, přehrávač videí |
| Konektory/vstupy | nabíjení USB-C, AV-in - 2.5mm vstup pro drátovou parkovací kameru, 3.5mm jack - pro sluchátka |
| Příslušenství | Autonabíječka 12/24V s 3m dlouhým kabelem a pravoúhlým konektorem, přísavka na sklo, USB-C datový kabel, nalepovací stojan na palubní desku, ochranná fólie na displej |
Obsah států:
Albánie, Andorra Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Chorvatsko, Dánsko, Gibraltar, Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Irsko, Island, Itálie, Kosovo, Litva, Lichtenštejnsko, Německo, Norsko, Maďarsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Spojené království, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Ukrajina
Balíček extra: aplikace pro online detekci mobilních radarů, prací na silnici, předinstalovaná aplikace whatsapp pro zobrazení komunikace např. s dispečerem, MLink pohodlné párování adres z Google map do navigace - nakládek, vykládek, adres firem a dalších
Obsah balení:
- GPS navigace
- Autonabíječka 12/24V USB-C (délka kabelu 3m)
- Přísavka na sklo
- USB-C kabel
- Nalepovací disk na palubovku
- Ochranná fólie na displej
- Látkový obal
- návod PDF
Mohu jen doporučit, stojí to za to, 9" jasný displej, iGO s mobilními radary - zobrazují se dopravní uzavírky, nehody, kolony a napojením adres přímo z vyhledávaní v mapách Google, s těmito službami navíc jsem spokojen a ušetří dost času a taky i peníze za rychlost převážně v DE. A jsem velice rád, že jsem dal na vaši radu zvolit tuto navigaci, dneska je těžké si vybrat dobře, proto apeluji na kolegy řidiče, pokud se nemůžete rozhodnout, zavolejte do obchodu, ušetříte si dost času a taky si můžete udělat o obchodu vlastní zkušenost. Velký výběr - několik alternativ pro mé zadání výhody/nevýhody vše jasně rozebráno, přátelská komunikace. Z mně jste nejlepší a mně jste pomohli. Díky.
Spokojenost, velký 9" displej navigace zobrazuje to co má, rychlý výpočet nebo přepočet trasy, ovládání dvěma prsty jako na telefonu. Pracuje nad očekávání dobře, super párování adres z googlu na dvě kliknutí do výpočtu trasy a zobrazení mobilních radarů je pecka.
Návody jasně vysvětlené, vstřícná zákaznická podpora.
Doporučuji 5 hvězd.