NAval 9" Sygic GPS navigace se clonou Truck, BUS Live Traffic
3 letá licence Sygic Truck + radary + traffic + online aktualizace map přes wi-fi
DC9 GPS navigace se clonou + Sygic Truck Traffic ![]()
Navigace NAval DC9 byla navržena pro kamiony a autobusy. Dokáže vypočítat trasu podle podrobného nastavení vozidla a tím docílit optimální trasy. NAval DC9 implementoval novinky Mlink a uložení více profilů vozidel.
Vlastnosti GPS navigace 9" NAval DC9
- GPS navigace Sygic do nákladního auta najde ideální trasu k vašemu cílovému místu
- Součástí je displej s úhlopříčkou 9" a kvalitním rozlišením 1024 × 600
- Dotykově ovládaná obrazovka s kapacitním displejem
- Baterie zabezpečí provoz po dobu až 1 h
- Mapy EU jsou uloženy v interní paměti o velikosti 32GB
- Mezi užitečné funkce patří otevřený operační systém Android 13 s možností doinstalovat si oblíbené aplikace z Google Play, TMC (aktuální dopravní informace), řazení do jízdních pruhů, 3DfixGPS (rychlé načítání polohy GPS), databáze radarů, 3D budovy a online aktualizace map, Mlink (rychlé vyhledávání adres/míst v Google map se sdíleným výpočtem trasy).
- Příjem aktuálních dopravních informací přes Wi-Fi (hotspot z mobilu)
- Do balení patří také nabíjecí kabel 3m, teleskopický držák, nalepovací disk na palubku, sluneční clona a látkový obal
- S vaším mobilním telefonem se spojí pomocí Wi-Fi
Mapové pokrytí
Albánie, Andorra, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Irsko, Island, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Moldávsko, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Rumunsko, Rusko, San Marino, Severní Makedonie, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Srbsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Velká Británie
NAval DC9 Sygic Truck s plnou licencí na 3 roky, což ocení i ti nejnáročnější řidiči. S touto navigaci získáte precizní mapové podklady (HERE) se spolehlivým navigováním po celé Evropě, která se přizpůsobí jakémukoli nákladnímu vozidlu – ať už řídíte autobus či kamión. S možností zadání parametrů vozidla, jako je výška, hmotnost, počet náprav, emisní kategorie, ADR.

Shrnutí:
Navigace DC9s se pravidelně aktualizuje – několikrát ročně, a to zcela automaticky pomocí Wi-Fi. Aktualizace zahrnují nejen nejnovější mapy, ale také stacionární radary, 3D budovy, POI. O aktuální dopravní situaci se postará služba Traffic, která funguje v reálném čase přes Wi-Fi resp. vytvořený hotspot vašeho telefonu.
Do balení k navigaci jsme přibalili kromě nabíječky s dlouhým kabelem (3m) další příslušenství pro využití v každodenním provozu, a to nalepovací disk na palubovku, ochrannou fólii na displej a látkový obal.
| Displej | kapacitný - dotykový 9" (22,5 cm) rozlišení 1024x600px, svítivost 500 nitů |
| CPU | Unisoc 4x 1.4 GHz |
| Anténa GPS | GPS, Glonass (3DFixGPS - vysoká přesnost a stabilita v těžkých terénech) |
| Wi-Fi/ Bluetooth | ANO (dual Wi-Fi 2.4/5Ghz), ANO BT 5.0 |
| RAM/ROM | 2GB/32GB |
| Podpora paměťových karet | micro SD až 128GB (volitelně, není součástí balení) |
| Operační, navigační systém | Android 13, Sygic Truck Live Traffic + radary na 3 roky |
| Baterie | vestavná Lithium baterie 2000mAh |
| Mapové podklady | vydavatel map HERE, Evropa, Rusko + Turecko (volitelně stažitelné) |
| Truck/BUS | ANO - nastavení parametrů vozidla: hmotnost, délka, šířka, výška, počet náprav, ADR, profily vozidel |
| Aktualizace map | přes wi-fi (2-3x ročně), správa map/států v navigaci |
| TMC | ANO (nutný internet - mobilní hotspot) |
| Rozměr | 14,3 x 22,5 x 3,6 cm (k hraně clony) |
| Funkce | tografické zobrazení terénu, zobrazení radarů + online mobilní radary zobrazované přes widget navigace, řazení do jízdních pruhů, POI (Body zájmu = zobrazení v dosahu - benzinové pumpy + aktuální ceny na stojanech, parkoviště, odpočívadla, restaurace, atd.), sdílení adres z Google map - vyhledávání adres/firem s následným přesměrováním do navigace k výpočtu trasy |
Obsah balení:
- GPS navigace
- Autonabíječka USB-C s 3m dlouhým kabelem
- Přísavka na sklo
- Nalepovací disk na palubovku
- USB-C kabel
- Ochranná fólie na displej
- Látkový obal
Po 6 měsících si dovoluji se podělit o dojmy. Navigace pracuje bez sebemenšího problému, přesná anténa neztrácí signál ani ve městech, množství dodatečných aplikací usnadňující práci mezi googlem a Sygicem, užitečné mobilní radary, přesné online dopravní informace s minimální chybovostí. Navigace pracuje se Sygic bez sebemenšího problému a to i s aktualizací map, která probíhá přes správu map z menu jednoduše si mohu navolit jaké mapy chci mít v navigaci včetně jejich aktualizace. Kvituji součást sluneční clony na displeji navigace, velikost displeje je více než dostatečná. Podstatně se projevuje i aktuálnost systému navigace android 13, který dostává několikrát měsíčně aktualizace služeb a aplikací, všímám si díky tomu podstatnému zkvalitnění chodu a svižnosti odezvy při práci s internetem v prohlížeči nebo v aplikaci oneplay s tv programy. Navigaci využívám primárně jako navigaci, ale večer zvládá TV nebo film. V této cenové hladině je to výborná koupě.
Skvělou zkušenost mám i s prodejcem, kdy nebyl problém dovysvětlit mnoho situací jak pracovat s mapou nebo jak si usnadnit práci s dodatečnými funkcemi. Práce obchodu je příkladná, doporučuji vás všude.