NAval OR DVR 7" GPS navigace Truck, BUS, OA
GPS navigace OR s DVR kamerou pro kamiony, autobusy a osobní vozidla s iGO + mobilní radary s Mlinkem + 32GB micro SD karta
NAval OR DVR GPS navigace s kamerou
pro kamiony a autobusy
s ANDROID 13
↓SPECIÁLNÍ BONUS K TÉTO NAVIGACI↓
⚡ MLink: Softwarový doplněk pro přenos cílů z Google Map do navigace.
⚡Aktualizovaná databáze stacionárních radarů z března 2026.
⚡Radar Pro: online zobrazení a zvyková výstraha před mobilními radary
⚡Aktualizované mapy: Vše je nahráno a připraveno. Stačí zapnout a jet.
⚡ micro SD karta 32GB
nejnovější hardware umožňuje skloubit navigaci s DVR kamerou v jednom
Nadstandarní rozlišení 7" displeje 1024x600px
OR GPS Navigace s odnímatelnou sluneční clonou, DVR kamerou FHD na zadní straně na kloubu s možností otočení, kapacitní HD displej s úhlopříčkou 7" (17,5cm), paměť 2GB RAM a 32GB s kompletními mapami 48 států (komplet Evropský kontinent a další). Aktuální mapové podklady z 3/2026 (Q4 2025).
Obsah států z navigace:
Albánie, Andorra Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Chorvatsko, Dánsko, Gibraltar, Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Irsko, Island, Itálie, Kosovo, Litva, Lichtenštejnsko, Německo, Norsko, Maďarsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Spojené království, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Rusko, Vatikán, Ukrajina
| Displej | kapacitný - dotykový 7" (17,5 cm), 1024x600, vysoký jas až 500 nitů |
| CPU a GPS modul | Unisoc (4x 1.4 GHz), GPS, Glonass (3DFixGPS - vysoká přesnost a stabilita v těžkých terénech) |
| DVR kamera FHD 1080p | ANO (pro ukládání video souborů nutná paměťová karta) |
| Wi-Fi/ Bluetooth | ANO (dual Wi-Fi 2.4/5Ghz), ANO BT 5.0 |
| RAM/ROM | 2GB/32GB |
| Podpora paměťových karet | micro SD až 128GB (volitelně, není součástí balení) |
| Operační, navigační systém | Android 13 + iGO My way |
| Baterie | vestavná Lithium baterie 2000mAh |
| Mapové podklady | (EU, březen 2026), EU 47 států + aktualizace 2x ročně |
| Stacionární radary | ANO (březen 2026) |
| Truck/BUS | ANO - nastavení parametrů vozidla: hmotnost, délka, šířka, výška, počet náprav, ADR, profily vozidel |
| TMC | NE |
| Rozměr | 11,7 x 17,5 x 3 cm (s kamerou) |
| Funkce | tografické zobrazení terénu, zobrazení radarů + online radary, řazení do jízdních pruhů, POI (Body zájmu = zobrazení v dosahu - benzinové pumpy, parkoviště, odpočívadla, restaurace, atd.), sdílení adres z Google map, přehrávač videí, rozhraní pro správu videozáznamů |
| Konektory/vstupy | nabíjení USB-C, slot paměťových karet micro SD až do 128GB, AV-in (2.5mm vstup pro drátovou parkovací kameru), vstup 3.5mm jack - sluchátkový |
| Příslušenství | Autonabíječka 12/24V s 3m dlouhým kabelem a konektorem v právoúhlém, přísavka na sklo, USB-C datový kabel, nalepovací disk na palubku, ochranná fólie na displej, sluneční clona, látkový obal |
⚡ EXKLUZIVNĚ: Párování adres z Google Map (MLink): Našli jste firmu nebo rampu v Google Mapách? Jedním kliknutím adresu pošlete přímo do navigace. Žádné zdlouhavé vyťukávání adresy na displeji!
⚡ Extra balíček mobilních radarů: Na rozdíl od běžných navigací od nás dostanete v ceně online zobrazení mobilních radarů, úseková měření a dopravních informací, která se pravidelně aktualizuje - nutný internet (zobrazováno na widgetu obrazovky). Jezdíte bez pokut.
Součástí balení: micro SD karta 32GB
Vše na 100% souhlasí, jak je uvedeno, dobře čitelná obrazovka, kamera nahrává a ukládá na kartu automaticky bez nutnosti něco nastavovat. Navigace naviguje, tak jak má, není co vytknout. Skvělá dodatečná výbava online radary, vyhledávání adres z Googlu. Jsem řidič z povolání a jsem maximálně spokojen. Doporučuji.