NAval GPS navigace s DVR kamerou
Sygic Truck Live Traffic
Navigace NAval byla navržena pro kamiony a autobusy. Dokáže vypočítat trasu podle podrobného nastavení vozidla a tím docílit optimální trasy. NAval s DC7DVR implementoval novinky Mlink+RadarPro a uložení více profilů vozidel.
- Vlastnosti GPS navigace 7" NAval DC7r
✅GPS navigace Sygic do nákladního auta či autobusu najde ideální trasu k vašemu cílovému místu
✅Displej s úhlopříčkou 7" s kvalitním rozlišením 1024 × 600
✅Dotykově ovládaná obrazovka s kapacitným displejem
✅Baterie zabezpečí provoz bez kabelu po dobu až 1 h
✅Mapy EU jsou uložené na vnitřním úložisti o velikosti 32GB
✅Otevřený operační systém Android 13 s možností doinstalovat si oblíbené aplikace z Google Play, řazení do jízdních pruhů, 3DfixGPS (rychlé načítání polohy GPS), databáze radarů, 3D budovy a online aktualizace map)
✅Exkluzivně u nás - Mlink (rychlé vyhledávání a sdílení adres z Google map), RadarPro (online zobrazení mobilních radarů na cestě)
✅TMC (aktuální dopravní informace - příjem a zobrazení aktuálních dopravních informací přes Wi-Fi (hotspot z mobilu)
✅Do balení patří také nabíjecí kabel 3m, teleskopický držák, nalepovací disk na palubku, sluneční clona a látkový obal
✅S vaším mobilním telefonem se spojí pomocí Wi-Fi
✅Paměťová karta pro DVR kameru o veľkosti 32GB součástí
- Mapové pokrytí:
Albánie, Andorra, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Irsko, Island, Itálie, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko Rumunsko, Rusko, San Marino, Severní Makedonie, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Srbsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Velká Británie
- Shrnutí:
Navigace se pravidelně aktualizuje – několikrát ročně, a to zcela sama (automaticky pomocí Wi-Fi). Aktualizace zahrnují nejen nejnovější mapy, ale také stacionární radary, 3D budovy, POI. O aktuální dopravní situaci se postará služba Traffic, která zajišťuje v reálném čase přes Wi-Fi resp. vytvořený hotspot vašeho telefonu příjem dopravních událostí na trase.
| Displej | kapacitný - dotykový 7" (17,5 cm) s rozlišením 1024x600px a svítivostí 500 nitů |
| CPU | čtyřjádrový (Unisoc 4x 1.4 GHz) |
| Anténa GPS | keramická - GPS, Glonass (3DFixGPS - vysoká presnost a stabilita v těžkých terénech) |
| DVR kamera FHD 1080p | ANO (náhrávání obrazu před vozidlem ve smyčce) |
| Wi-Fi/ Bluetooth | ANO (dual Wi-Fi 2.4/5Ghz), ANO BT 5.0 |
| RAM/ROM | 2GB/32GB |
| Podpora paměťových karet | micro SD až 128GB (volitelně, 32GB v balení) |
| Operační, navigační systém | Android 13, Sygic Truck/BUS Live Traffic + radary (aktualizace na 3 roky) |
| Baterie | vstavěná Lithium baterie 1850 mAh |
| Mapové podklady | vydavatel map HERE, Evropa, Rusko + Turecko (volitelně ke stažení) |
| Truck/BUS | ANO - nastavení parametrů vozidla: hmotnost, délka, šířka, výška, počet náprav, ADR, profily vozidel |
| Aktualizace map | přes wi-fi (2-3x ročně), správa map/států v menu navigace |
| TMC | ANO (nutný internet - mobilní hotspot) |
| Rozměr | 11,3 x 18,5 x 1,3 cm |
| Funkce | tografické zobrazení terénu, zobrazení budov, zobrazení radarů + online avizace zvuková i vizuální před mobilními radary, řazení do jízdních pruhů, POI (Body zájmu = zobrazení v dosahu - benzinové pumpy + aktuální cena PHM na stojanech, parkoviště, odpočívadla, restaurace, atd.), sdílení adres z Google map, přehrávač videí, rozhraní pro správu videozáznamů |
Obsah balení:
- GPS navigace
- Autonabíječka USB-C
- Přísavka teleskopická na sklo/palubní deska
- Nalepovací disk na palubku
- USB-C kabel
- Ochranná fólie na displej
- Látkový obal
- Sluneční clona