E9 Professional 9" GPS navigace Sygic Truck, Live Traffic
Nejrychlejší 9" GPS Navigace pro kamiony a autobusy
8 jádrový procesor 4/64GB, GPS+Glonass, Multitasking, Android 13
E9 PROFESSIONAL
Sygic Truck Navigation
↓SPECIÁLNĚ K TÉTO NAVIGACI↓
✅Mlink: Softwarový doplněk pro přenos cílů z Google Map do navigace.
✅Aktualizovaná databáze stacionárních radarů z května 2026.
✅Nejnovější mapy: Vše je nahráno a připraveno. Stačí zapnout a jet.
✅Aplikace s online zobrazením a zvukovou výstrahou před mobilními radary.
⚡nejrychlejší navigace umožňuje skloubit navigaci s aplikacemi, které usnaďnují práci a šetří čas⚡
Novinka
E9 se Sygic je spolehlivá navigace navržená speciálně pro profesionály v oblasti kamionové a autobusové dopravy. E9 je nejrychlejší sériově vyráběná GPS navigace, nabízí řadu funkcí a aplikací pro pro usnadnění práce se zadáváním adres a v neposlední řadě i snižuje množství pokut za rychlost.
Uživatelské rozhraní je navrženo tak, aby bylo intuitivní, tomu napomáhají haptická tlačítka na vnější straně displeje pro rychlé a jednoduché příkazy, což umožňuje řidičům plně se soustředit na bezpečné řízení.
Podrobný popis
| Displej | 9" IPS celosklenněný kapacitní dotykový, rozlišení 1280x720, variabilní úroveň jasu až 800 nitů |
| Síť - Wi-Fi | ANO duální 2.4/5GHz |
| Bluetooth | ANO 5.2 |
| Procesor (CPU) | A523 8 jádrový ARM Cortex-A55 64bit, 22nm |
| Grafika (GPU) | ARM Mali-G57 MC1, OpenGL ES 3.2, Vulkan 1.3 a OpenCL 2.2 |
| Anténa | keramická (3. generace) GPS + Glonass |
| RAM/ROM | 4GB/64GB |
| Baterie | 2500mAh |
| Operační systém | android 13 |
| Mapové podklady | Sygic Truck EU + Rusko a Turecko, vydavatel mapových podkladů HERE |
| Aktualizace map | 3 letá licence (aktualizace 2-3x ročně), avizace v menu navigace - online aktualizace map (přes internet) |
| Truck/BUS | ANO - nastavení parametrů vozidla: hmotnost, délka, šířka, výška, počet náprav, ADR, emisní třídy, více profilů vozidel |
| TMC | ANO - Live Traffic (živý provoz - nehody, kolony, uzavírky, práce na silnici, celková zdržení na trase vypočteno v minutách (příjem přes wi-fi) |
| Funkce | 2D a 3D pohled, zákazy předjíždění, povolená rychlost,tografické zobrazení terénu, zobrazení radarů + online mobilní radary zobrazované přes widget navigace, řazení do jízdních pruhů, POI (Body zájmu = zobrazení v dosahu - benzinové pumpy + aktuální ceny na stojanech, parkoviště, odpočívadla, restaurace, atd.), sdílení adres z Google map - vyhledávání adres/firem s následným přesměrováním do navigace k výpočtu trasy - Mlink, haptická tlačítka na displeji pro rychlé reakce na korekci zvuku, krok zpět, domů, spořič obrazovky |
| Multitasking | ANO (zobrazuje až 2 aplikace - intuitivní rozdělení obrazovky pro navigaci + další aplikaci) |
| Další aplikace | Netflix, Whatsapp, Chrome, Youtube, Google prohlížeč, Obchod play |
| Jazyk | čeština, slovenština, ruština, ukrajinština a další |
| Rozměr a hmotnost | 235x125x30mm, 538g |
| Příslušenství | Autonabíjačka - prepěťová 12/24V 3m kabel, Držák na palubku, Přísavka na sklo, Datový kabel, Ochranná fólie, Látkový obal |
Mapové pokrytí
Albánie, Andorra, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Chorvatsko, Dánsko, Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Irsko, Island, Itálie, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Moldávsko, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Rumunsko, Rusko, San Marino, Severní Makedonie, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Srbsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán, Velká Británie
Bonus: aplikace pro online detekci mobilních radarů (se zvukovou a vizuální signalizací), aplikace whatsapp pro zobrazení komunikace, Mlink pohodlné párování adres z Google map do navigace - nakládek, vykládek, adres firem a dalších - proces zadání adresy je od teď hračkou.
Náhled mapy
Multitasking v praxi
příklad náhledu přenesení/polohy místa (vlevo) z Google map přes Mlink do navigačního programu (vpravo) před výpočtem trasy.
Nemá chybu. Rychlost, odezva, jasný display, možnost rozdělit obrazovku. Dobře vyřešeno odvětrávání navigace, myslelo se dopředu s ohledem na vysoké teploty za sklem, aby se navigace zbytečně nepřehřívala, o proti tabletům tohle vydrží mnohem dýl. Výhodou jsou dva držáky, používám stojánek má dvojstranou lepící plochu, drží pevně, v balení je ještě klasická přísavka na sklo. Navigační program Sygic pro kamion vodí spolehlivě má živé dopravní informace, aktualizace map jednoduše v menu doporučuji vzít navigacidomů na wifi všechny mapy staženo a naistalováno během cca 30 minut samo. Aplikace mobilních radarů je přesná radary odpovídají realitě. Mlink to je lahůdka, nejlepší posílání míst přímo do navigace, pak jen nechat vypočítat trasu, skvělá funkce navíc je v češtině, když se netrefím na silnici s bodem, napíše mi co je špatně. Fantastický prodejce, při osobním převzetí jsem dostal profesionální školení s mnoha tipy co a jak. Poměr cena/výkon na výbornou. Po týdnu byla potřeba konzultace k nastavení zadávání průjezdných bodů vyřešeno po telefonu na několika trasách vysvětleno. Děkuju moc za vaši trpělivost. Nemám co dodat. Doporučuju.