O nás Doprava a platba Obchodní podmínky Zásady zpracování osobních údajů Kontakt
Copyright © 2026 Taygeta Trading s.r.o.
NAval NL901 GPS navigace se clonou pro kamiony a autobusy s iGO primo + komfortní uživatelské prostředí
velká obrazovka 9" (22,5cm)
NAval NL901 je vybaven USB-C vstupem pro rychlé nabíjení a přenos dat s nadstandardní kapacitou operační paměti 512MB zajišťující hladký chod a vnitřního úložiště o velikosti 16GB pro stálé se navyšující obsah mapových podkladů. Zobrazení zajišťuje obří 9" kapacitní HD displej o uhlopříčce 22,5 cm a svítivosti 500nitů.
Charakteristické pro navigace NAval je zde implementace navigačního systému iGO Primo Truck, který byl optimalizoval pro každodenní využití s požadavky řidičů v kamionové a autobusové dopravě, díky tomu najdete na hlavní obrazovce panelu navigace vše přehledně uspořádané pro rutinně přesný proces správy funkcí, které máte hned po ruce.
Aktuální mapové podklady z 3/2026 (Q42025) + aktualizace (2x ročně, avizace e-mailem) doživotně s přístupem do zákaznického servisu.
NAVAL NL901 nabízí praktický interaktivní obsah (při navigování viz. náhledy) oproti běžným modelům ve svých velikostech.
Klíčové vlastnosti:
Obsah států z navigace:
Albánie, Andorra Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Chorvatsko, Dánsko, Gibraltar, Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Irsko, Island, Itálie, Kosovo, Litva, Lichtenštejnsko, Německo, Norsko, Maďarsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Spojené království, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Rusko, Vatikán, Ukrajina
| Typ | NL 901 se clonou, pevná součást rámečku displeje |
| Displej | 9" (22,5cm), 500 nits |
| Wi-Fi, Bluetooth | NE |
| RAM/ROM | 512MB/16GB |
| Systém | WinCE 6.0, iGO Primo/Truck |
| Baterie | 2500 mAh (výdrž až 2h) |
| Mapové podklady | Q4 2025 (vydáno 3/2026), ČR + dalších 46 států |
| Stacionární radary | ANO (březen 2026) |
| Aktualizace map | doživotně (2x ročně),kompletní mapové podklady včetně čísel popisných, adresy firem, parkovišť, radarů, 3D budov a atd. avizace e-mailem |
| Truck/BUS | ANO - nastavení parametrů vozidla: hmotnost, délka, šířka, výška, počet náprav, ADR |
| TMC (traffic) | NE |
| Obtížnost ovládání | snadná |
| Slot na paměťové karty | ANO micro SD do 64GB (není součástí balení, pro chod navigace není vyžadována) |
| Jazyk | čeština, slovenština, ruština, ukrajinština a další |
| Rozmer | 14,3 x 22,5 x 3,6 cm (k hraně clony) |
| Funkce | intuitivní zobrazení pro optimální navádění, detekce stacionárních radarů, rozsáhlá databáze POI, nastavení parametrů: délka, šířka, výška, hmotnost, počet náprav, ADR, profily vozidel |
| Příslušenství v balení | Ochranná fólie na displej, Autonabíječka 12-40V, datový kabel USB-C, 1.2m, Přísavka na sklo, Nalepovací disk na palubku, Látkový obal |
Bohaté příslušenství:
Komentáře