O nás Doprava a platba Obchodní podmínky Zásady zpracování osobních údajů Kontakt
Copyright © 2026 Taygeta Trading s.r.o.
7" MOTO GPS navigace se sluneční clonou a iGO primo
Motocyklová GPS navigace LS75
se sluneční clonou a iGO primo
Voděodolná (IPX7) navigace pro moto. 7.5" Displej úhlopříčka 18,5 cm, paměť 256MB RAM a 16GB s kompletními mapami 47 států (komplet Evropský kontinent a další). Aktuální mapové podklady z 3/2026 (Q42025) + aktualizace doživotně s iGO primo.
Varianty:
| Model (rok) | MOTO LS75 |
| Displej | kapacitný - dotykový 7,5" (18,5 cm), 500 nitů |
| CPU a GPS modul | MTK 2531 (800 MHz), 1575.42MHz, 66 kanálů (vysoká přesnost a stabilita v těžkých terénech) |
| Wi-Fi | NE |
| Bluetooth | NE |
| RAM/ROM | 256MB/16GB |
| Systém | WinCE, iGO Primo |
| Baterie | vestavná Lithium baterie 1500mAh (výdrž 1h) |
| Mapové podklady | Q4 2025 (vydáno 3/2026), ČR + dalších 46 států |
| Stacionární radary | ANO (březen 2026) |
| Aktualizace map | doživotně (2x ročně), avizace e-mailem |
| TMC | NE |
| Rozměr | 11,8 x 21,7 x 1,9 cm |
| slot na paměťové karty | ANO až 64GB (není součástí balení) |
| Reproduktor | ANO |
| Funkce | tografické zobrazení terénu, zobrazení radarů, řazení do jízdních pruhů, POI (Body zájmu = zobrazení v dosahu - benzinové pumpy, parkoviště, odpočívadla, restaurace, ubytování, atd.) |
Obsah balení:
+
- GPS navigace
- Napájecí kabel pro připojení na baterii + redukce pro napájení z USB portu
- Kovový držák na řídítka, matice, klíč
- USB-C kabel
- Fólie na displej (zdarma)
- návod PDF
Děkuji za rychlé zaslání navigace - druhý den byla doma, navigace je skvělá, výborné zpracování, skvěle navádí, spolehlivá, celá Itálie + Sicílie projeta bez problémů a dost mě překvapila její podrobnost s výborným zobrazením mapy při přímém slunci na velkém displeji. Těsnost za deště na vysoké úrovni. Celkově super nákup včetně skvělého servisu od dodání přes instalaci až po samotné seznámení s navigačním programem. Všem nákup doporučuji a těším se na další výlet. Zdraví Šimon
Navigace splnila moje očekávání, velký displej, jednoduché ovládání, přehledná grafika s několika barevnými styly map. Navigační program v češtině.
Navigace působí bytelně, kovové a tím i odolné konstrukční řešení pro montáž na motorku, dva nabíjecí kabely (na baterii + kabel k usb zásuvce), montáž je jednoduchá, jak bude počasí, tak ji podrobím testu v provozu. Kupováno na doporučení známého, který si ji moc chválí. Sám jsem hodně zvědavý na sezónu, děkuji za rychlé zaslání.