O nás Doprava a platba Obchodní podmínky Zásady zpracování osobních údajů Kontakt
Copyright © 2026 Taygeta Trading s.r.o.
Ideální pro flotily s větším vozovým parkem
NAval GPS navigace se clonou pro kamiony, autobusy a osobní vozidla
modelový rok 2026
Letošní model doznal evolučních změn a je dodáván s USB-C vstupem s navýšenou kapacitou pamětí RAM a vnitřního úložiště. Nechybí integrovaná clona v rámečku displeje, užijete ji při silném bočním slunci nebo v noci, kdy zamezí zrcadlení displeje do čelního skla.
Kapacitní IPS dotykový 7" displej - úhlopříčka 17,5cm s nadstandardní velikostí paměti RAM 512MB a 16GB vnitřní úložiště s kompletními mapami 47 států (komplet Evropský kontinent a další).
Samozdřejmostí jsou aktuální mapové podklady z 3/2026 (Q42025) + aktualizace doživotně (2x ročně - jaro/podzim).
Obsah států z navigace:
Albánie, Andorra Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Chorvatsko, Dánsko, Gibraltar, Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Irsko, Island, Itálie, Kosovo, Litva, Lichtenštejnsko, Německo, Norsko, Maďarsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Spojené království, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Rusko, Vatikán, Ukrajina
NAVAL NL mají plný interaktivní obsah s množstvím funkcí, které vychází z požadavků profesionálních řidičů s důrazem na maximální komfort při navigování - náhled
| Displej | 7" (17,5cm), 800x480px, svítivost 400 nits |
| Wi-Fi, Bluetooth | NE |
| RAM/ROM | 512MB/16GB |
| Systém | WinCE 6.0, iGO Primo/Truck |
| Baterie | 1500 mAh (výdrž až 1,5h) |
| Mapové podklady | Q4 2025 (vydáno 3/2026), ČR + dalších 46 států (avizace e-mailem), kompletní mapové podklady včetně, budov, čísel popisných, adresy firem, parkovišť a databáze radarů |
| Stacionární radary | ANO (březen 2026) |
| Aktualizace map | doživotně (2x ročně), avizace e-mailem |
| Truck/BUS | ANO - nastavení parametrů vozidla: hmotnost, délka, šířka, výška, počet náprav, ADR |
| TMC | NE |
| Jazyk | čeština, slovenština, ruština, ukrajinština a další |
| Rozměr a váha | 11,5 x 17,5 x 2,5 (k hraně clony) cm, 256g |
| Funkce | zobrazení budov 2D/3D, intuitivní zobrazení pro rozšířené navádění, velká databáze stacionárních radarů, vehledávání POI (bodů zájmu - parkoviště, odpočívadla, autohofy, ubytování, ochody, firmy, autoservisy, restaurace), nastavení parametrů: délka, šířka, výška, hmotnost, rychlost, počet náprav, ADR |
| Obsah balení | Ochranná fólie na displej, Autonabíječka 12-40V USB-C 1.2m dlouhým kabelem s pravoúhlým konektorem, Přísavka na sklo + držák, Nalepovací disk na palubku, Látkový obal |
Co najdete v balení:
+
+