HR 9" se může pochlubit inovovanými vlastnostmi, které zahrnují větší úložiště o kapacitě 16GB a kvalitní kapacitní HD displej s úhlopříčkou 22,5 cm. Navigace je vybavena pamětí 256MB/16GB a nabízí kompletní mapy 47 států včetně celého Evropského kontinentu a dalších oblastí. S aktuálními mapovými podklady z 3/2026 (Q42025) poskytuje tato populární navigace iGO primo spolehlivé aktualizace doživotně. Je ideální volbou pro kamiony a autobusy.
9" GPS navigace HD, Truck, BUS
Častá volba firemních flotil, pro kamiony a autobusy.
NAVRUF HR
9" (22,5cm)
s iGO Primo Truck
Podrobný popis:
| Model | HR NAVRUF/AONEREX/MEDIATEK |
| Displej | kapacitný - dotykový 9" (22,5 cm), jas 400nits |
| CPU a GPS modul | MTK 2531 (800 MHz), 1575.42MHz, 66 kanálů (vysoká přesnost a stabilita v těžkých terénech) |
| Wi-Fi | NE |
| RAM/ROM | 256MB/16GB |
| Systém | WinCE 6.0, iGO Primo/Truck |
| Baterie | vestavěná Lithium baterie 2500mAh (výdrž 2h) |
| Mapové podklady | Q4 2025 (vydáno 3/2026), ČR + dalších 46 států |
| Náročnost ovládání | jednoduché |
| Stacionární radary | ANO (březen 2026) |
| Truck/BUS | ANO - nastavení parametrů vozidla: hmotnost, délka, šířka, výška, počet náprav, ADR |
| Aktualizace map | doživotně (2x ročně), avizace e-mailem |
| TMC | NE |
| Rozměr a váha | 13,5 x 23,3 x 1,35 cm; 423g |
| Paměťové karty | micro SD do 64GB (není součástí balení) |
| Funkce | 2D/3D zobrazení, budovy, topografické zobrazení terénu, zobrazení radarů, řazení do jízdních pruhů, POI (Body zájmu = zobrazení v dosahu - benzinové pumpy, parkoviště, odpočívadla, restaurace, atd.), kalkulačka |
| Obsah balení | GPS navigace, Autonabíječka 12-40V USB-C, Přísavka na sklo, Nalepovací disk na palubku, USB-C kabel, Ochranná fólie na displej, Látkový obal, Návod PDF |
Obsah států v navigaci
Albánie, Andorra Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Chorvatsko, Dánsko, Gibraltar, Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Irsko, Island, Itálie, Kosovo, Litva, Lichtenštejnsko, Německo, Norsko, Maďarsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Spojené království, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Rusko, Řecko, Vatikán, Ukrajina