O nás Doprava a platba Obchodní podmínky Zásady zpracování osobních údajů Kontakt
Copyright © 2026 Taygeta Trading s.r.o.
NAval slim 7" GPS navigace pro kamiony autobusy a osobní vozidla s iGO primo aktualizace map doživotně
NAval GPS navigace pro kamiony, autobusy a osobní vozidla
modelový rok 2026
Letošní model doznal evolučních změn a je dodáván s USB-C vstupem s navýšenou kapacitou pamětí RAM a vnitřního úložiště. Tenké tělo modelu bez clony na rámečku si zachová klasický styl "slim" GPS navigace, kde bez kompromisu dodržuje zásadu clony jako součást balení s možností nasazení dle potřeby - při silném bočním slunci nebo v noci, kdy zamezí zrcadlení displeje do čelního skla.
Kapacitní IPS dotykový 7" displej - úhlopříčka 17,5cm s nadstandardní velikostí paměti RAM 512MB a 16GB vnitřní úložiště s kompletními mapami 47 států (komplet Evropský kontinent a další).
Samozdřejmostí jsou aktuální mapové podklady z 3/2026 (Q42025) + aktualizace doživotně (2x ročně - jaro/podzim).
Obsah států z navigace:
Albánie, Andorra Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Černá Hora, Česká republika, Chorvatsko, Dánsko, Gibraltar, Estonsko, Faerské ostrovy, Finsko, Francie, Irsko, Island, Itálie, Kosovo, Litva, Lichtenštejnsko, Německo, Norsko, Maďarsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Srbsko, Spojené království, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Rusko, Vatikán, Ukrajina
NAVAL NL mají plný interaktivní obsah s množstvím funkcí, které vychází z podrobných zkušeností profesionálních řidičů s požadavkem na maximální komfort v navigování - náhled
| Displej | 7" (17,5cm), 800x480px, svítivost 400 nits |
| Wi-Fi, Bluetooth | NE |
| RAM/ROM | 512MB/16GB |
| Systém | WinCE 6.0, iGO Primo/Truck |
| Baterie | 1500 mAh (výdrž až 1,5h) |
| Mapové podklady | Q4 2025 (vydáno 3/2026), ČR + dalších 46 států (avizace e-mailem), kompletní mapové podklady včetně, budov, čísel popisných, adresy firem, parkovišť a databáze radarů |
| Stacionární radary | ANO (březen 2026) |
| Aktualizace map | doživotně (2x ročně), avizace e-mailem |
| Truck/BUS | ANO - nastavení parametrů vozidla: délka, šířka, výška, počet náprav, ADR |
| TMC | NE |
| Jazyk | čeština, slovenština, ruština, ukrajinština a další |
| Rozměr a váha | 11,5 x 17,5 x 1,15 cm, 246g |
| Funkce | zobrazení budov 2D/3D, intuitivní zobrazení pro optimální navádění, rozšířená databáze stacionárních radarů, vehledávání POI (bodů zájmu - parkoviště, odpočívadla, autohofy, ubytování, ochody, firmy, autoservisy, restaurace), nastavení parametrů: délka, šířka, výška, hmotnost, rychlost, počet náprav, ADR |
| Obsah balení | Ochranná fólie na displej, Autonabíječka 12-40V USB-C, 1.2m, Přísavka na sklo + držák, Nalepovací disk na palubovku, Látkový obal, sluneční clona |
NL700
+
+
+