O nás Doprava a platba Obchodní podmínky Zásady zpracování osobních údajů Kontakt
Copyright © 2026 Taygeta Trading s.r.o.
MOTO GPS navigace se 7.5" displejem se sluneční clonou s podporou pro interkom přes bluetooth
Motocyklová GPS navigace LS75BT
se sluneční clonou a iGO primo
Voděodolná (IPX7) navigace pro moto se 7.5" displejem o úhlopříčce 18,5 cm, paměť 256MB RAM a 16GB ve verzi s bluetooth (podpora handsfree/interkom) s kompletními mapami 47 států (komplet Evropský kontinent a další). Aktuální mapové podklady z 3/2026 (Q42025) + aktualizace doživotně s iGO primo.
Popis:
| Model | LS75 BT |
| Displej | kapacitný - dotykový 7,5" (18,5 cm), 500 nitů |
| CPU a GPS modul | MTK 2531 (800 MHz), 1575.42MHz, 66 kanálů (vysoká přesnost a stabilita v těžkých terénech) |
| Wi-Fi | NE |
| Bluetooth | ANO (podpora Handsfree, interkom) |
| RAM/ROM | 256MB/16GB |
| Systém | WinCE, iGO Primo |
| Baterie | vestavná Lithium baterie 1500mAh (výdrž 1h) |
| Mapové podklady | Q4 2025 (vydáno 3/2026), ČR + dalších 46 států |
| Stacionární radary | ANO (březen 2026) |
| Aktualizace map | doživotně (2x ročně), avizace e-mailem |
| TMC | NE |
| Rozměr | 11,8 x 21,7 x 1,9 cm |
| slot na paměťové karty | ANO až 64GB (není součástí balení) |
| Reproduktor | ANO |
| Funkce | 2D/3D pohled, tografické zobrazení terénu, zobrazení radarů, řazení do jízdních pruhů, POI (Body zájmu = zobrazení v dosahu - benzinové pumpy, parkoviště, odpočívadla, restaurace, ubytování, atd.) |
Obsah balení:
+
- GPS navigace
- Napájecí kabel pro připojení na baterii + redukce pro napájení z USB portu
- Kovový držák na řídítka, matice, klíč
- USB-C kabel
- návod PDF